Курсы валют на PROext  
 
 
Меблі для дитячої кімнати.

Дитяча кімната - це особиста територія малюка. Щоб він це відчував, в кімнаті потрібно створити осо¬бливу атмосферу затишку, турботи і щастя.Якщо у вас є можливість надати дитині окрему кімнату, то це має бути світле, сухе й тепле приміщення в оселі, бажано на сонячній стороні. В кожної дитини повинна бути своя територія, де є простір для ігор і дитячих занять. Важливим елементом кімнати для малечі є справжні дитячі меблі, які поєднують в собі зручність, ергоно-мічність і привабливий зовнішній вигляд, який обов'язково сподобається вашому чаду. Дитячі меблі не завжди відрізняються від меблів для дорослих за розмірами (хоча й повинні відповідати віку дитини), однак вони мають характерний зовнішній вигляд. Найкращий варіант для дитячої кімнати - меблі, які трансформуються. Такі меблі не просто складаються з окремих предметів, це багатофункціональні конструкції: двоярусні ліжка, драбинки, гірки, шафки, полички і тумбочки. За допомогою меблевих «трансформе-рів» дитина сама вчиться облаштовувати свій простір. Щоб збільшити термін використання меблів, краще одразу придбати моделі, які можна підлаштовувати з плином часу під дитину. Це можуть бути столи й стільці, висота сидіння й стільниці яких регулюються, або ліжечка, що згодом пере-творюються на «дорослі» (до 190 см завдовжки).

OOPS! You forgot to upload swfobject.js ! You must upload this file for your gallery to work.
 

Плануючи інтер'єр дитячої кімнати, треба подбати про гіпоалергенність, адже найпоширеніший вид алергії - на пил. Тому не варто декорувати стіни килимами, а все драпірування має бути з тканин, які легко прати. Матрац для ліжка - напівтвердий, завтовшки не менше 6 см, із чохлом з бавовни або льону. Наповнення також не повинно викликати алергії. Це може бути, наприклад, кокосова стружка або морські водорості.
  У дитячій необхідно продумати й комфортну кольорову гаму, щоб не зіпсувати зір вашої дитини. Краще вибрати пастельні тони, які роблять кімнату світлішою й добре поєднуються з теплими кольорами натурального дерева. У кімнаті малечі прекрасно виглядають яскраві кольори, але не варто ними зловживати. Добре, коли у батьків є можливість облаштувати дитячу у казковому або ігровому стилі. До прикладу, для розширення простору і різноманітності вражень дитини можна зімітувати на стелі небо, а на стінах намалювати дерева, тварин, казкових персонажів або поставити вздовж стін їх картонні зображення (звісно, такий варіант підходить для маленьких дітей).
Необхідно забезпечити хороше освітлення у дитячій кімнаті: потрібна як яскрава люстра на стелі, так і бра на стіні. Крім того, у робочому куточку повинна бути настільна лампа, що розташовується ліворуч від дитини.
До матеріалів, з яких виготовляються дитячі меблі, ставляться підвищені вимоги, особливо щодоїхекологічності. З цієї точки зору доречно, щоб меблі були дерев'яними (приміром, сосна -дешевий і гарний матеріал). Однак деревина не дуже практична, адже на ній залишаються вм'ятини навіть від невеликих механічних впливів, тому згодом дерев'яні меблі доведеться обновляти (ґрунтувати й фарбувати).
  Щодо деревинностружкових плит, то краще вибрати високоякісну МДФ або ДСП-плиту класу емісії Е1, тобто еко-логічно безпечну.
Як покриття для дитячих меблів використовуються водостійкі матеріали. Це можуть бути різноманітні фарби, емалі, лаки або міцні ламінат і меламін, які також роблять меблі більш гігієнічними.
Найважливіше під час облаштування дитячої кімнати -це безпека дитини. Високе ліжко повинне мати відповідні бортики. Металеві ручки, кутики треба замінити на пластмасові, щоб уникнути травм. Купуючи нові меблі в дитячу, необхідно перевірити якість фурнітури й стиків. Не варто купувати шафи зі скляними або дзеркальними дверцятами.   Краще   обрати   відкриті полиці. Крім того, глибина шафи повинна бути не більше 50 см, висота - також невелика, щоб дитина могла сама дістати потрібну їй річ. Для полиць не обов'язкове окреме місце вздовж стіни або частина кімнати, їх можна розмістити довільно.
Вікна рекомендовано встановлювати такі, що не відчи-няються, а відкидаються. Це зменшить ймовірність нещасних випадків. Опалювальні прилади потрібно обов'язково закривати, щоб дитина граючись часом не вдарилась об гострі кути батарей або радіаторів.
І ще, пам'ятайте, що це кімната вашої дитини, тому дозвольте їй взяти участь в її облаштуванні. Ваша дитина буде вам вдячна.

 
 
  
  Каталог веб ресурсів Тернопільщини